AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA UZYSKAĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE SILNA UZYSKAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie pełny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszelkich autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Także z soboty, 14 marca autobusy poruszać się będą wyłącznie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jedynym rozkład drogi w dni robocze przestaje być obecni do usunięcia. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Spółki będzie dodatkowo nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą skuteczne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi klienta w stolicy Spółki nie będzie korzystać interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie wrzucić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Spółki Ważna je przekazywać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments