Cena baryłki ropy spada – zarabiaj na ostatnim

Prasówki

Cena baryłki ropy spada – zarabiaj na tym W ostatnich dniach cena ropy na giełdach osiągnęła rekordowe spadki – obecnie baryłka ropy West Texas Intermediate kosztuje około 17,45 USD, a ropy Brent po 22, 28 USD. To ceny najniższe od lat. W poprzednim tygodniu po raz ważny w historii mieliśmy do budowania choćby ze piękną sytuacją: przez kilka godzin uważała się teoretycznie „ujemna” cena tego materiału na Nowojorskiej Giełdzie. To, co niepokoi koncerny naftowe i państwa, których budżet buduje się w pełnej dawce na handlu ropą, że istnieć wysoką szansą dla inwestora – i niedoświadczonego. To dzisiaj teraz jest świetny moment, by zainwestować w ropę i pielęgnować swoje dochody.

Cena baryłki ropy spada – zarabiaj na tym

 

Dlaczego ropa naftowa tak drastycznie tanieje?

Na obecny, drastyczny spadek cen ropy naftowej wpływ jest niewiele czynników, z których najistotniejsze znaczenie są też o charakterze popytowym: epidemia koronawirusa sprawiła, że szybko od kilku tygodni alarmuje się, że nadciąga poważny kryzys finansowy. W wielu krajach już dołączyło do wysokich spadków na giełdach. Branża transportowa, w jakiej zwykle zapotrzebowanie na ropę jest świetne, jest poważne tarapaty: samoloty w grupy stoją uziemione na lotniskach, ograniczamy także przekładanie się przy pomocy niezależnych środków transportu. Wiele chińskich fabryk wstrzymało pracę zaś nie dostarcza półproduktów na zagraniczne rynki. Do tego powstają czynniki o charakterze podażowym: już od ostatniego roku ropy na placu istniałoby po prostu zbyt dużo – a rywalizacja pomiędzy państwami OPEC nie dała na zdobycie wspólnej polityki, jaka mogłaby jakoś łagodzić skutki załamania popytu.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Co spadek ropy znaczy dla polskich konsumentów?

Polscy klienci w wielu przypadkach są odwagę, że spadek cen ropy odda się na stok cen paliw na stacjach, a jeszcze zahamowanie inflacji w większym kontekście. Chociaż rzeczywiście, ceny paliw na stacjach paliw zaczęły spadać – w Polsce po raz pierwszy benzyna PB95 spadła poniżej czterech złotych za litr, nie należy spodziewać się tankowania za pół-darmo. Pamiętajmy, że ponad połowa ceny, jaką dają kierowcy to innego typie podatki. Z pozostałej jednakże strony, to dzisiaj teraz, gdy ropa naftowa istnieje rzeczywiście tania, warto rozważyć inwestycję w ten surowiec.

W jaki metoda mogę zarobić na stokach cen ropy naftowej?

Inwestowanie w ropę składa się z wieloma mitami. Dużo osób uważa, iż jest toż dokładnie gra ich zasięgiem, chociaż chętnie kupują akcje, Bitcoiny czy złote monety inwestycyjne, jakie w wielu przypadkach mieszają się z o moc większym ryzykiem. Tymczasem inwestowanie w ropę nie jest odpowiedzialne – w obecnym fakcie także możemy zdecydować się na kontrakty futures, kontrakty CFD czy fundusze ETF w oparciu o ropę. Obecnie ropa jest rekordowo tania, można spodziewać się, że wcześnie czy później jej ceny znacząco poszybują w górę – wtedy wystarczy odsprzedać posiadane aktywa. Niezwykle przystępnym mitem istnieje wyjątkowo to, że aby zainwestować w ropę konieczne są bardzo trudne fundusze. Na własnym rynku bardzo bezpiecznym środkiem na lokaty w ropę jest Oil Profit PL – w obecnym wypadku minimalna kwota wpłaty to – 941, 93 zł ($250). Wystarczy zarejestrować się, a doświadczeni doradcy krok po kroku instruują nas, co chodzi wykonać dalej.

Zobacz również Cena Baryłki Ropy Spada – Zarabiaj Na Tym

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments