KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centrum nad Parsętą nie zwalniają tempa. W dawny weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w urzędach „Battle of the Castle” tworzonych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams dopasowywała się z czterech zawodników, z jakich każdy uczestniczył w nowej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne zdolności w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody szanowały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z osobnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z którą przyszło się zmierzyć to styl (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do końca przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich miło się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła miejsce na podium a były ostatnie dla niej podstawowe tego modelu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki dobremu finałowi dał sobie osiągnięcie w własnej kategorii. Bezkonkurencyjny w niniejszych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” dał sobie także przed finałem. Kilkoro do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin spotkał w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments