Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych robili na naszym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., natomiast toż obecnie wynika z wyjątek procesowych i również na to wyglądali już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Przyszła taka informacja, że ma dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę chciała to taż się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne stara świeża wiadomość. Gdy sprawą Policja zajęła się już na znaczenie, pod kątem morderstwa, okazało się, że ta reklama była wolny sensu. Nadano ją do kilku przypadkowych osób, i do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, podzieliło się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo bezpośrednio w jakich formach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko wskazuje na to, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, że nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, skoro je odwiedzili, jego nowy klient pokazał, że kupował dom z wszystkim wyposażeniem, a nawet z myślami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród ostatniego, że kobieta wyjechała zagranicę, ale nawet nie wzięła walizki dodatkowo nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród tymże chyba posiadać Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby to takie proste. Jego popularność w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, zatem nie pasowało. Co ciekawe, potem pokaże się, że Aneta D. przez każdy czas znajdowała się z Mariuszem G., choć jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został uwięziony na dwa dni przed naszym ślubem z własną kobietą). Widziały ich oraz nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta była, było wynajmowane. Ona jedyna spędzałam w własnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że dawno jej nie widzieli, stąd więcej jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, było szybko wiadomo, że członki są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich samych a stanowi niezwykle skomplikowana. Ponieważ ta sprawa tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu albo w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak myśli chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie mniejsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments