Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W zeszłym jesiennym meczu Kotwica wygrała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż koniec tego meczu mógł być znakomitszy. Goście przez niemal całą drugą część funkcjonowali w 10., oraz i rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na siłę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Stara wtedy piąta wygrana Kotwicy z rodzaju i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był zadowolony ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, iż w sztuce jego świata brakowało skuteczności. – Już do przerwy powinno być trzy do zera, a następnie grałoby nam się łatwiej. Tworzymy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że stanowimy te trzy tematy i potem jesteśmy w sztuce. Jesteśmy obecnie trzy miesiące, żeby tak przygotować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy przecież w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie i stanowi sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments