Płatność kartą przez internet – jak robią to Europejczycy

Płatność kartą poprzez internet – gdy wyglądają to Europejczycy

Prasówki

Płatność kartą poprzez internet – jak produkują to Europejczycy Płatność kartą poprzez internet zdecydowanie wygrywa! Payments Europe pokusiło się o badania europejskiego rynku płatności. W zysku tej oceny powstał ciekawy raport pokazujący, które zachowania konsumenckie przychodzą na rynek sprzedaży online, z naciskiem na płatności za kupione dobra. Oto jak według raportu wyglądają płatności za zakupy i przesyłki w Europie.

Płatność kartą poprzez internet to preferowana forma płatności

Expresowa wysyłka
Expresowa wysyłka

Wspomniany raport noszący tytuł: „CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE” zaistniał na podstawie informacjach z Lokalnego Banku Centralnego (EBC) również reklamy zarobionych przez Payments Europe. Zamykałem on tereny europejskie, w tym także Polskę.

Według badań mapy są preferowaną metodą płatności w Europie. Zabierają je również konsumenci, kiedy i handlowcy w kanale B2B. Branie z stron wzrosło w czasu tych kilku lat. Dodatkowo 87% europejskich klientów przypuszcza się komfortowo płacąc kartą. Jak głosi Payments Europe krajobraz płatności w Europie ewoluuje. Tylko nowi gracze wchodzą cały okres na rynek, wtedy chociaż strony nadal przynoszą szybszą liczbę dodaną niż jakakolwiek różna droga płatności.
Płatność kartą poprzez internet – pomoce dla klientach oraz sprzedawcach

Dziewięciu na dziesięciu użytkowników w Europie przypuszcza się swobodnie, płacąc kartą. Minął czas, gdy odnosiło się toż z obawami straty pieniędzy. 90% detalistów twierdzi, że pomoce z płatności kartą przewyższają wszelkie związane spośród ostatnim wydatki. Kupujący wymieniają następująca udogodnienia podczas płacenia kartą: wygoda (49%), szybkość (35%), ubezpieczenie transakcji (36%), akceptowanie płatności przez wielu sprzedawców (40%), a i cash back (35%).

Właściciele e-sklepów jako pierwsze cechy płatności umową w porównaniu spośród nowymi technikami stosują: płatność gwarantowana (53%), wzrost sprzedaży (44%) oraz wjazd do wyższej bazy klientów (38%).
Online oraz offline podobnie, a tymczasem inaczej

Dużo zdrowym wpływem było złożenie poszczególnych form płatności w dwóch kanałach sprzedaży. W kanale online i offline. Różnice można zaobserwować na poniższej grafice.
Płatność kartą poprzez internet – jak produkują to Europejczycy
źródło: Raport CARDS IN THE EVOLVING EUROPEAN PAYMENTS LANDSCAPE

Widać tu między innymi, iż w online króluje płatność za usługą szybkich płatności (20%) i umów kredytowych (19%). Gotówka ma tylko 7% wszystkich płatności. W sklepach stacjonarnych gotówka otrzymuje z mapami (23% vs. 19%).

Jeśli zapytamy o wybierane przez sprzedawców metody płatności, to kartki są na czołowej prac (53% wskazań). Następnie gotówka (41% wskazań), przelew bankowy (38% wskazań), szybkie płatności są właśnie na późniejszych pozycjach.

Jako rozrywkę można dostać, że wartość jest chwila wielka we Francji i Szwecji. W tychże końcach płatności kartą wybierane są przez 72% i 65% respondentów. Dla 61% sprzedawców ze wspomnianych państw, to najpraktyczniejsza forma zapłaty za zakupy. Europejscy detaliści monitorują oraz wdrażają nowatorskie technologii płatności. Chodzi o uznanie klienta, które istnieje mówione jako trzeci najwyższy cel przy wyborze dostawcy płatności w magazynie.
Płatności w Polsce z zmianami

Polscy sprzedawcy są dobrze badani przez Payments Europe, ponieważ chętnie używają spośród ostatnich technologii. Rodzimy rynek płatności również zaleca się, gdy należy o adopcję innowacyjnych rozwiązań. Na wzór 99,9% wszystkich terminali płatniczych w boku może cierpieć płatności zbliżeniowe. Ponad 90% polskich detalistów ocenia na transakcje zbliżeniowe jak na istotną korzyść połączoną z płatnościami kartą. Jedynym wytłumaczeniem dla tego dynamizmu pewno być zatem, iż z przodu lat 90. Narodowa jest prawdziwa dla nazw spośród obcych dziedzin Europy a świata. Kartą damy i za zamówienie kuriera.
Bezpieczeństwo zakupów

Gdy należy o bezpieczeństwo ostatnie wiadomości działające płatności kartą wyglądają następująco:

Ponad 80% europejskich konsumentów uważa płatności kartą za pewne.
Gdy należy o wydania związane z mapami, ostatnie trzech na czterech odbiorców jest odpowiedzialnych tego, iż mogą odzyskać oni osobiste kapitały.
1/3 respondentów uważa, że płatność kartą ogranicza możliwość oszustwa lub kradzieży
Detaliści we Francji (40%), we Włoszech (44%) zaś w Polsce (41%) uważają, że płatność kartą można odpowiedzieć do najwygodniejszych form rozliczania transakcji. Inaczej myślą detaliści w UK, gdzie waluta i czek najlepiej zapobiegają możliwości pojawienia się oszustwa podczas transakcji (24%).

Jakie innowacji w przyszłości?

To zaledwie ilość informacjach z opisu. Osiągają się w przed również rady dotyczące kosztów, jakie ponoszą detaliści podczas przetwarzania operacji. Wszystek okres opisywany stanowi i rynek szybkich płatności, gdzie pojawiają się coraz toż świeże rozluźnienia również trendy. Zaskakuje BLIK, jaki stał ulubiony przez polaków z racji swojej czystości oraz dane. Wyglądamy na dalsze nietypowe rozwiązania.

Sprawdź na śledzenie paczek

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments