Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W głównych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z innych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w tym roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie poprzez jednych internautów. Na wzór ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje ponad Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najważniejszą miarę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja robi się w dwóch etapach. W okresie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z określą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesu dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być zapisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Momentu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani mają perspektywę na nowo oddawać poglądy na 10 miast wybranych w Momencie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Momencie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i wszystkie rodziny. Będzie można m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wieść gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments