UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w kierunku wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z pełnego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dobrze 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Najlepiej spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w liczbie do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w efekcie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni był zarówno wynik w wadze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem niezwykle zadowolony z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie tylko na stresach ale zarówno na treningach gdzie niszczyłoby się litry potu . Mam możliwość że bieżące lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe produkty nie tylko na scenach kraju ale także więcej na matach Europy albo i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najszybszy weekend w Turnieju Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments