Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Na starcie tygodnia podpisano list intencyjny na budowę Centrum Handlowego Karuzela pod Kołobrzegiem. Wybuduje je nazwa Dekpol. Będzie obecne najcięższy obiekt handlowy tej sieci handlowej w Polsce. Planowane rozpoczęcie plac budowlanych jest przyjść na starcie 2020 roku.

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Jak wychodzi z podpisanych tekstów w ramach inwestycji powstanie obiekt handlowy o powierzchni całkowitej 25 500 m², w jakim złapie się kilkadziesiąt sklepów znanych sieci handlowych. Inwestycję będzie polecać popularna forma architektoniczna z niezliczoną miarą świetlików nad ciągami komunikacyjnymi. Takie rozwiązanie, zwiększy nie tylko estetykę budynku, a również wstęp do codziennego światła, co pozwoli zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Dekpol, jako generalny wykonawca inwestycji, będzie i odpowiedzialny za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej. W pierwszym kroku zostaną zrealizowane prace ziemne oraz platforma pod budowę galerii i marketu budowlanego Leroy Merlin. W dalszej kolejności powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i parking na 1000 miejsc postojowych, a też rondo w procesie drogi wojewódzkiej nr 163. Inwestycja zakłada również zaprojektowanie i spełnienie zewnętrznych terenów zielonych i elementów drobnej architektury. Wykonanie rzeczy jest wystąpić w II kwartale 2021 r.

– Z koncentracje na ciężkie warunki gruntowe, w liczby kolejności realizowane będą pobudzenia i komunikacji gruntu. Wspólnie z przedsiębiorcą będziemy pracować nad projektem wykonawczym, w jakim wykorzystamy swoje przeszłe doświadczenie. Dzięki niemu będziemy potrafili wykonać optymalizacji prac ziemnych, konstrukcji i konstrukcje i ruszyć z pierwszą budową obecnie na wiosnę. Będzie wówczas szybko inny punkt handlowy w polskim portfolio, zatem jestem przekonany, że proces budowy przebiegnie łatwo i łatwo, a całość bycie się kolejnym potwierdzeniem swoich zdolności – powiedział dla portalu www.propertynews.pl Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Wzroście Dekpol.

Centrum Handlowe Karuzela w Budzistowie zostanie wybudowane niedaleko ulicy Krzywoustego w sąsiedztwie drogi ekspresowej S6.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments